Компанія Галвокс. Надійний захист Вашого здоров’я

ТзОВ "ГАЛВОКС" - виробник побутової та косметичної хімії на основі наночастинок срібла, на ринку з 2010 року.

За роки свого існування виготовляє продукцію під такими марками "Срібний дотик", "Lako", "Аргенвіт", "VIPCHEM". Вся продукція даного виробництва не містить штучних консервантів, замість них використовується срібло з яке не впливає на здоров'я людини та не осідає в організмі.

ТМ «Срібний дотик»

Торгова марка «Срібний дотик» - перша продукція на ринку України без лауретсульфату натрію, парабенів, кокаміду ДЕА, силіконів з вмістом наночастинок срібла. Кожна продукція – це результат наполегливої праці та дослідів. Ретельно розроблена технологія та пропорції компонентів забезпечують дбайливий комплексний догляд.

Читати далі

ТМ «Lako»

Торгова марка «Lako» - це лінійка миючих засобів без парабенів, з наночастинками срібла «економ» сегменту. Ця серія має продукти догляду за тілом та волоссям. Також є рідина для миття посуду, яка є безпечною у використанні, не пересушує шкіру рук, надає посуду антибактеріального ефекту та запобігає появі хвороботворних бактерій.

Читати далі

ТМ «Аргенвіт»

Торгова марка «Аргенвіт» – це препарат нового покоління на основі колоїдного розчину металічних наночастинок срібла. Колоїдні системи, які містять наночастинки срібла ефективно вбивають бактерії різних видів. Наша розробка вбиває понад 650 видів бактерій, в тому числі сальмонелу, стафілокок та мікробактерії туберкульозу. Також має вплив на віруси грипу, ВІЛу, кору.

Читати далі

ТМ «VIPCHEM»

Торгова марка «VIPCHEM» - автохімія для справжніх автолюбителів. Наша продукція не містить метанолу, мінеральних кислот та ацетону. Не залишить розводів та чудово відмиє скло автомобіля.

Читати далі

Новини компанії

14.06.2016

ТМ «Аргенвіт» – це препарат нового покоління

ТМ «Аргенвіт» – це препарат нового покоління на основі колоїдного розчину металічних наночастинок срібла. Колоїдні системи, які містять наночастинки срібла ефективно вбивають бактерії різних видів.

Читати далі

08.06.2016

Торгова марка «Lako»

Торгова марка «Lako» - це лінійка миючих засобів без парабенів, з наночастинками срібла «економ» сегменту.

Читати далі

Про компанію

Початок ідея взяла від харківських вчених. Які запропонували виготовляти водні розчини наночастинок срібла, як антибактеріальний додаток у воднодисперсійні фарби. Пізніше вирішили розробити дезінфекційний засіб, який б містив у собі наночастинки срібла. Були виготовлені перші промислові зразки, які успішно пройшли перевірку в бактеріологічних лабораторіях м. Львова, м. Києва та м. Харкова.

В 2011 р. Була продовжена науково-дослідна робота з метою вдосконалення засобу. Проведена реєстрація препарату під ТМ “Аргенвіт” в акредитованих державних установах Впродовж наступного року відбувалися практичні випробування препарату на підприємствах “ЛІМО”, “Тульчинка.”, ТзОВ “ВЕЛВАРТ”, ПАТ “Кохавинка” та інші. Після успішних випробувань “Аргенвіт” - перший в Україні дезінфектор на основі наночастинок срібла, був запущений в продаж.

Розпочато розробку рецептур першої лінійки побутової та косметичної хіміъ “Lako”. Першими ринок побачили рідке мило та рідина для миття посуду. Особливістю даної продукції є відсутність штучних консервантів — парабенів, замість них використовується колоїдне срібло та силіконів. ТзОВ “ГАЛВОКС” першими в Україні почали використовувати в ролі консерванту саме колоїдний розчин наночастинок срібла.

В 2014 р. Почали роботу над першою в Україні косметичною та побутовою лінійкою ТМ “Срібний дотик” без лауретсульфату нарію, парабенів, силіконів з наночастинками срібла. Першим в світ вийшов шампунь, далі лінійка почала розростатися. На даний момент вона включає в себе до 20 різних позицій. Продукція реалізована в таких мережах аптека “3І”, аптека “Знахар”, мережа магазинів “Близенько”, мережа “Садовий центр”, мережа супермаркетів “ОЛДИ”, мережа “Рукавичка”