КРЕДИТПРОМБАНК

КРЕДИТПРОМБАНК

Кредитпромбанк створено 20 травня 1997 року. Це універсальна фінансова установа, що надає своїм клієнтам весь спектр банківських послуг.

Банк має дозволи Державної комісії України з цінних паперів і фондового ринку на здійснення професійної депозитарної діяльності і на ведення реєстрів власників іменних цінних паперів. Він має право на випуск і обіг цінних паперів, є членом Позабіржової фондової торгової системи і Української міжбанківської валютної біржі.

БАНК «НАДРА»

БАНК «НАДРА»

На сьогодні банк «Надра» — це універсальний комерційний банк загальнонаціонального масштабу. Щодня команда професіоналів «Надра» працює для того, щоб банк ставав ще кращим, ще ближчим до кожного клієнта.

«Надра» — це перший банк, який приємно дивує своєю відкритістю і доступністю.

ОЩАДБАНК

ОЩАДБАНК

Ощадбанк має найбільшу мережу установ - понад 6000, тут працює майже чверть банківського персоналу України. Ощадбанк - єдиний банк, який у відповідності до Закону України "Про банки і банківську діяльність" має державну гарантію по вкладах населення.

Ощадбанк - банк, який є достатньо капіталізованим і забезпечує виконання нормативів встановлених НБУ.

ПРИВАТБАНК

ПРИВАТБАНК

ПриватБанк - лідер банківського ринку України, його заснований у 1992 року. Комерційний банк ПриватБанк є банком, що найбільш динамічно розвивається в Україні, і займає лідируючі позиції банківського рейтингу країни.

Станом на 1 січня 2007 року розмір чистих активів ПриватБанку складає 33,777 млрд. грн. Статутний фонд банку складає 2,082 млрд. грн., власний капітал - 3,288 млрд. грн. Кредитний портфель банку складає 28,768 млрд. грн., в тому числі кредити фізичним особам - 11,564 млрд. грн.

Фінансовий результат ПриватБанку за підсумками 2006 року склав 506,208 млн. грн.

ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНИЙ БАНК УКРАЇНИ

Відкрите акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України» було створено 3 січня 1992 року згідно з Указом Президента України N29 та 22 січня того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України.

Сьогодні ВАТ «Укрексімбанк» - це відкрите акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі в особі Кабінету Міністрів. Банк незмінно входить до групи найбільших банків в Україні.

Від дня заснування Банк незмінно входить до групи найбільших системних банків України, має найпоширенішу в Україні мережу банків – кореспондентів (понад 800 банківських установ у різних країнах світу).

УКРГАЗБАНК

УКРГАЗБАНК

Відкрите акціонерне товариство Акціонерний Банк "Укргазбанк" є правонаступником ЗАТ "Інтергазбанк" та АТЗТ "Хаджибейбанк", зареєстрованого Національним Банком України 21 липня 1993 року (реєстраційний № 183).

ВАТ АБ «Укргазбанк» на сьогодні є однією з самих надійних та динамічних фінансових структур України, яка вже протягом десяти років успішно функціонує на ринку банківських послуг. Впевнене просування нових банківських продуктів на внутрішніх та міжнародних ринках забезпечили ВАТ АБ "Укргазбанк"  впевнене зростання ділової репутації, основних фінансових показників та клієнтської бази.

Банк активно нарощує масштаби діяльності, як шляхом збільшення обсягу операцій на банківському ринку так і шляхом теріторіальної експансії.

УКРПРОМБАНК

УКРПРОМБАНК

Укрпромбанк створено у 1989 році. За 17 років успішної діяльності Укрпромбанку на фінансовому ринку України професіоналізм та досвід керівництва і всього колективу підтверджувався, зміцнювався й удосконалювався на шляху до визначення і реалізації майбутніх перспектив. Підтвердженням цьому є показники і результати діяльності банку. Банк є корпоративним членом УкрСВІФТ та міжнародної організації S.W.I.F.T/SCRL.

УКРСИББАНК

УКРСИББАНК

АКІБ «УкрСиббанк» — Акціонерний комерційний інноваційний банк — зареєстрований 18 червня 1990 року.

Сьогодні АКІБ «УкрСиббанк» - третій найбільший банк країни, фінансовий супермаркет, що пропонує клієнтам сучасний банківський сервіс на рівні передових європейських стандартів. Банк забезпечує повний комплекс фінансових послуг для юридичних та фізичних осіб.

З кожним роком «УкрСиббанк» розширює свою присутність у всіх секторах фінансового ринку.

УКРСОЦБАНК

УКРСОЦБАНК

Акціонерно-комерційний банк соціального розвитку «Укрсоцбанк» на сьогодні — один з найбільших системних банків в Україні, чисті активи якого станом на 1 травня 2007 року перевищують 21,528 млрд. грн.

За більш ніж 16 років свого існування Банк завоював стійкий авторитет надійної та стабільної фінансової установи, що стрімко розвивається й оперативно реагує на зміни ринку.

БАНК «ФОРУМ»

БАНК «ФОРУМ»

Акціонерний комерційний банк «Форум» зареєстровано 31 січня 1994 року у формі акціонерного товариства відкритого типу. АКБ «Форум» входить до групи найбільших банків України і до десятки банків-лідерів українського фінансового ринку.

Банк «Форум» — відкритий і успішний банк. Щорічно його фінансову звітність підтверджують незалежні міжнародні аудитори. Банк «Форум» отримав високий рейтинг провідних міжнародних рейтингових агентств Moody's Investors Service і Fitch Ratings.

АКБ «Форум» — універсальний банк, що надає весь спектр банківських послуг європейського рівня. Він будує свою роботу на принципах індивідуального підходу до кожного клієнта, гнучкості і оперативності в ухваленні рішень.

БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»

БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»

Банк "Фінанси та Кредит" зареєстровано 30 жовтня 1991 року як Комерційний Банк "Український комерційний банк ділової співпраці", з 13 жовтня 1995 року перереєстровано як Комерційний Банк "Фінанси та Кредит".

У грудні 2002 року згідно з Законом "Про банки і банківську діяльність" до Статуту Банку було внесено зміни: Банк зареєстровано як Банк "Фінанси та Кредит", ТОВ.

«АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА)

«АЛЬФА-БАНК» (УКРАЇНА)

ЗАТ «Альфа-Банк» (Україна) – сучасний, динамічно зростаючий приватний банк, який є основною фінансовою ланкою консорціуму «Альфа-Груп» в Україні. ЗАТ «Альфа-Банк» (Україна) зареєстровано в січні 2001 року.

В Україні банк представлений у всіх ключових секторах банківської сфери, включаючи обслуговування приватних і корпоративних клієнтів, послуги зберігача, послуги з організації та андеррайтингу випусків корпоративних облігацій, а також консультаційні послуги.

БАНК «ПІВДЕННИЙ»

БАНК «ПІВДЕННИЙ»

Акціонерний банк «Південний» зареєстровано в 1993 році. Входить до групи крупних банків і є лідером на Півдні України. За 13 років розвитку Банку Південний, вдалося не лише підтвердити статус надійного партнера, але і продовжити рух вперед, адже тільки постійно розвиваючись, банк залишається в авангарді сучасного життя.

Пропонуючи новітні банківські продукти і послуги, банк допомагає кожному з клієнтів стати сучасніше і динамічніше. Супроводжуючи операції клієнтів в будь-якому куточку миру, банк зміцнює свої позиції на міжнародному фінансовому ринку і активно розвиває мережу партнерів поза межами України.

ВАБАНК

ВАБАНК

АТ ВАБанк — Відкрите акціонерне товариство Всеукраїнський Акціонерний Банк — це універсальна кредитно-фінансова установа з іноземними інвестиціями.

Згідно з класифікацією НБУ, ВАБанк відноситься до категорії "великих банків" за розміром чистих активів, які на 01.01.2007 р. склали 4 407,5 млн. грн.

ТАС-КОМЕРЦБАНК

ТАС-КОМЕРЦБАНК

АКБ «ТАС-Комерцбанк» - материнський банк Банківського холдингу ФГ "ТАС", працює на фінансовому ринку України вже 15 років та входить до групи великих банків вітчизняної банківської системи. Збутова мережа Банку налічує більше 110 точок продажу в Києві та регіонах України. 

Основними акціонерами Банку є ЗАТ  "Страхова група "ТАС", у власності якого знаходиться  43,40% статутного капіталу, та ЗАТ «Страхова компанія «ТАС-Капітал», що володіє 56,59% статутного капіталу Банку.

ПРОМІНВЕСТБАНК

ПРОМІНВЕСТБАНК

Промінвестбанк реалізує в життя ідеологію розвитку вітчизняного виробництва, підвищення добробуту населення власними силами. Це єдино вірна стратегія розвитку України. І головне, Промінвестбанк доводить своїм прикладом, що ми можемо власними руками, власними силами відтворити міцну українську державу.

В 2005 році Промінвестбанк збільшив кредити в економіку в 1,44 раза. Це найвищі темпи за останні три роки. Також динамічно нарощувався капітал банку, активи, кошти підприємств і населення.

Порівняно з 2003 роком обсяг вкладів населення майже подвоївся і досяг 5 млрд. 329 млн. гривень. Така чітка тенденція динамічного зростання довіри населення до Промінвестбанку свідчить про його високу надійність і платоспроможність, вірність обраного курсу на підтримку вітчизняного товаровиробника.

OTP BANK 

OTP BANK 

З моменту заснування банк займає провідні позиції в корпоративному бізнесі та зарекомендував себе як банк-новатор.

Одним із перших на ринку банківських послуг України Райффайзенбанк розпочав надавати такі новітні послуги для українського ринку, як структуроване торговельне фінансування, проектне фінансування, та інші спеціалізовані послуги для великих корпоративних клієнтів.

БРОКБІЗНЕСБАНК

БРОКБІЗНЕСБАНК

"Брокбізнесбанк" входить до десятки найбільш крупних і успішних банків України. Ми надаємо повний комплекс послуг, маємо ліцензії на всі банківські операції, постійно збільшуємо число філіалів і відділень по всій Україні.

У відносинах з клієнтами Банк віддає пріоритет принципам чесності, коректності і відвертості. На практиці це втілюється в життя створенням максимально комфортних умов банківського обслуговування, організацією консультацій з усіх питань, що пов'язані з бізнесом клієнта.

РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ

РАЙФФАЙЗЕН БАНК АВАЛЬ

Відкрите акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль» зареєстровано 27 березня 1992 року (до 25 вересня 2006 року — Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль»).

Із жовтня 2005 року банк став частиною банківської холдингової групи Райффайзен Інтернаціональ Банк-Холдинг АГ (станом на 1 січня 2007 року група володіла 95,73 проц. акцій банку).

Райффайзен Банк Аваль продовжує займати лідируючу позицію за розміром активів серед українських банків. Послугами банку на початок 2007 року користувалися 3,9 млн. приватних клієнтів та понад 240 тис. юридичних осіб.

Широкий перелік стандартних та новітніх банківських послуг надаються клієнтам банку через загальнонаціональну мережу, до якої входять близько 1400 структурних підрозділів, розташованих у великих містах, обласних та районних центрах, містах обласного підпорядкування та окремих селах у всіх регіонах України.

БАНК ПУМБ

БАНК ПУМБ

ПУМБ — перший український банк, фінансова звітність якого складається відповідно до міжнародних стандартів обліку й підтверджується визнаними аудиторськими компаніями (KPMG, PriceWaterhouseCoopers).

У ПУМБ впроваджені передові інформаційні технології, що забезпечують якісно новий рівень сервісу для клієнтів. Операційна система банку базується на продуктивній бізнес-платформі IBM AS/400. Центральний сервер територіально дубльований, що гарантує повну безпеку даних про залишки на рахунках клієнтів, і забезпечує працездатність банку за будь-яких катаклізмів.

Власний Процесінговий центр швидко і надійно обробляє транзакції з використанням платіжних карток ПУМБ і двох десятків банків-партнерів. Найдосконаліша на Україні система «Клієнт-банк» забезпечує можливість віддаленого керування як особистими рахунками, так і фінансами корпорацій.

ING БАНК

ING БАНК

ING Банк - міжнародний комерційний та інвестиційний банк, який входить до Групи компаній ING, заснованої у Нідерландах. Група ING є однією з найбільших фінансових груп в Європі з ринковою капіталізацією 54,6 млрд. Євро (на 30 вересня 2005) та загальними активами 1,134 млрд. Євро (на 30 вересня 2005).

Група ING налічує більше 113 тис. працівників у 50 країнах світу та є найбільшим іноземним роботодавцем у Центральній та Східній Європі з чисельністю працівників у цьому регіоні близько 15 тис.

БАНК «ХФБ УКРАЇНА»

БАНК «ХФБ УКРАЇНА»

Сьогодні АКБ "ХФБ Україна" є єдиним діючим німецьким банком в Україні. HVB Ukraine прагне бути лідером у наданні фінансових послуг в Україні. Він є українським комерційним банком у складі HVB Group.

Мета банку - надавати першокласні фінансові послуги на користь української економіки, українських та міжнародних клієнтів HVB.

ОТР BANK PLC

ОТР BANK PLC

ОТР Bank Plc є універсальним банком з повним спектром послуг для корпоративних та приватних клієнтів. В Угорщині до OTP Group входять також великі дочірні структури, які надають послуги у сфері страхування, нерухомості, факторингу, лізингу та управління інвестиційними та пенсійними фондами.

На сьогоднішній день угорський банк має дочірні банки в Україні, Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії та Чорногорії.

ОТР Group пропонує високоякісні фінансові рішення для забезпечення потреб понад 11 млн. клієнтів, які обслуговуються у понад 1000 банківських установах в 9-ти країнах. Персонал OTP Group налічує 18 200 осіб.

МІБ БАНК

МІБ БАНК

МІБ є соціально активним банком і суворо дотримується принципів прозорості і відкритості.

Банк є членом Асоціації Українських Банків, Української Національної Іпотечної Асоціації, Американської Торгівельної Палати в Україні, Європейської Бізнес Асоціації, Українського Кредитно-Банківського Союзу, Першого Всеукраїнського Бюро Кредитних Історій -- і приймає активну участь у їхній діяльності.

ВТБ БАНК

ВТБ БАНК

ВТБ Банк - великий універсальний банк, що стабільно розвивається. Його засновано у 1992 році.

Пропонує своїм клієнтам унікальне поєднання міжнародних принципів банківського обслуговування, європейської якості продуктів і послуг і розуміння особливостей українського ринку.

CALYON BANK UKRAINE

CALYON BANK UKRAINE

The first international bank to establish a local presence (in 1993), Calyon Bank Ukraine enjoys the status of "foreign bank of reference", providing a first-class service to its customers.

The bank is well-equipped to offer international companies, joint-ventures and domestic companies involved in foreign trade a wide range of banking products and services. Embassies and diplomatic missions based in Kiev also bank with Calyon Bank Ukraine.

PKO BANK POLSKI

PKO BANK POLSKI

PKO Bank Polski jest najwiekszym, a zarazem jednym z najstarszych polskich bankow. Prestiz marki budowany byl przez wiele dziesiecioleci, a z uslug Banku skorzystalo juz kilka pokolen Polakow.

Dluga tradycja i zaufanie klientow zobowiazuja. Dlatego PKO Bank Polski chce byc postrzegany jako instytucja:

  • bezpieczna, silna i konkurencyjna na rynku,
  • nowoczesna i innowacyjna, przyjazna dla klientow i sprawnie zarzadzana,
  • wrazliwa na materialne oraz duchowe potrzeby spoleczenstwa, dbajaca o rozwoj jego swiadomosci kulturowej.

PROCREDIT

PROCREDIT

The ProCredit group consists of 19 banks operating in transition economies and developing countries in Africa, Latin America and Eastern Europe. Our core business is the provision of formal credit to very small and small enterprises.

Our business model combines a development policy orientation with a commercial approach.

РАЙФФАЙЗЕНБАНК УКРАИНА

РАЙФФАЙЗЕНБАНК УКРАИНА

Райффайзенбанк Україна є дочірнім банком Raiffeisen International Bank-Holding AG (Raiffeisen International).

За наслідками діяльності Банку у 2001 року, Національний Банк України офіційно включив Райффайзенбанк Україна до категорії 8-ми найбільших банків.

БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ

БАНК РЕНЕСАНС КАПІТАЛ

ТОВ "Банк Ренесанс Капітал" – банк, що розвивається на ринку України, який планує в короткий термін завоювати ринок споживчого кредитування.

Високі стандарти обслуговування клієнтів; постійні інвестиції в розвиток технологій, операційних можливостей і нових продуктів – використання самих досконалих технологій; інноваційний підхід до розвитку каналів дистрибуції й розробці продуктового ряду; гнучка й ефективна стратегія маркетингу, орієнтована на підтримку маркетингових планів партнера; довіра; повага; лідерство є найбільш важливими факторами внутрішнього життя Банку.